Mentalność etatowca, a mentalność Przedsiębiorcy

Zapraszamy na pierwszy z cyklu bezpłatnych webinarów dotyczących przedsiębiorczości, realizowanych przez Słupską Izbę Przemysłowo-Handlową ! Na początek Marzena Śmigielska, która opowie o różnicach w mentalności etatowca i przedsiębiorcy.

Marzena Śmigielska, właścicielka i założycielka marki Energy Boost oraz projektu Energy Boost Środa.

Menedżerka i mentorka z doświadczeniem w obszarach Talent Management, zarządzanie sobą w czasie.Trenerka rozwoju osobistego i działania.

Twórczyni programów szkoleniowych z zakresu rozwoju osobistego oraz wystąpień publicznych. Posiada tytuł Mówcy Kwartału Professional Speakers Academy w Londynie.

Współpracuje z programem "Sukces to ja" fundacji Sukces Pisany Szminką.
Certyfikowana Coach International Coach Federation z doświadczeniem life coachingu i management coachingu dla kadr managerskich.

Inwestorka oraz wykładowczyni na Wyższej Szkole Gospodarki na wydziale Zarządzania i przedsiębiorczości w Słupsku.
Choreografka tańca współczesnego i instruktor tańca salsa. Autor książki "Wrzuć na luz".