Punkt pobrań

Właśnie rozpoczął się kolejny tydzień pracy, działającego na terenie kampusu Uczelni przy ul. Kozietulskiego Punktu Pobrań "Centrum Diagnostyczne DRIVE-THRU".

Do tego czasu studenci kierunków PIELĘGNIARSTWO oraz RATOWNICTWO MEDYCZNE, ciężko pracujący w punkcie pobrań, jako wolontariusze, pobrali już 380 próbek od 405 osób zakwalifikowanych do badania.

Przypominamy, że z Centrum skorzystać mogą osoby, które zgłoszą się na infolinię tel. 58 727 05 05 i zostaną zakwalifikowane przez operatora do badania - osoba zakwalifikowana otrzymuje informację o terminie przybycia do Centrum i dojeżdża na badanie korzystając wyłącznie z samochodu.

Warto zaznaczyć iż punkt pobrań jest współfinanowany z Projektu Aktywna Akademia!