Lotnictwo - pasja i zawód

JM Rektor prof. Zbigniew Osadowski, Profesor Piotr Niedzielski oraz Prezes Aeroklubu Słupskiego Janusz Drob w „Wakacyjnej Akademii”: o pasji do lotnictwa oraz nowej specjalności "mechanika lotnicza" w naszej uczelni

- Niedawno podpisaliśmy umowę o współpracy z Aeroklubem Słupskiem, której celem jest podnoszenie jakości kształcenia na ścieżkach dydaktycznych. Szczególny nacisk kładziemy na przygotowanie absolwentów do obsługi i serwisowania statków powietrznych. W trakcie studiów, student realizuje warsztaty i praktyki zawodowe w szczególności: w portach lotniczych, w przedsiębiorstwach odpowiedzialnych za serwisowanie, utrzymanie i eksploatację statków powietrznych, w lotniczych zakładach remontowych, aeroklubach i innych instytucjach zajmujących się szeroko definiowanym lotnictwem - mówi rektor uczelni, profesor Zbigniew Osadowski.

Całą rozmowę można znaleźć tutaj

Wakacyjnej Akademii posłuchasz w każdy czwartek o godzinie 9:10 na antenie Radia Słupsk oraz na stronie http://www.prk24.pl/player-rs